Duyuru
Sitemiz Yeni Açılmış Olup Eksiklerimizi Düzeltiyoruz. Pek Yakında Karşınızda olacağız.
21 Aralık 2016 Çarşamba

Instagram Takipçi Arttırma İşlemleri Ve Bütün Tüyoları


Instagram hepimizin de bildiği gibi uçsuz bir uçurum. Her gün yenilenen yapısı ile hepimizi şaşırtmaya devam eden instagram her gün yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Bundan dır ki her gün daha da çok kullanılan bir uygulama ve bu hızla giderse gerçek anlamda herkes instagram kullanacak şu veya bu şekilde. Bu durumda şunu söylemek gerekiyor instagram bu kadar kullanıcıya sahipken ve giderek de büyürken bizler bu durumda fenomen olma şansımız her geçen gün daha da kaybediyoruz. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden takipçi kazanmalı ve instagram takipçi arttırma konusunda bilgi sahibi olmalısınız elbette bu hiç kolay bir iş değil. Özellikle instagram da dediğim gibi milyonların olduğunu düşünürsek hiç kolay değil. İşte bu yüzden instagram da farklı yollar denemenin vaktinin geldiğini düşünüyorum size şu veya bu şekilde instagram takipçi arttırma işlemini sonuçlandırdığınız üç yol göstermek istiyorum.


  • Doğal Yollardan Instagram Takipçi Arttırma

İlk olarak belirtmek gerek ki bu yöntem her zaman istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Ve bu yöntem ile size kesinlikle takipçileriniz ile fenomen olabilirsiniz demem imkansız. Ama kısacası belli bir noktada takipçileriniz artacaktır. Bu yöntemde kendi için de ayrılır bu yöntemin ilk noktasına değineceğim öncelikle. İlk noktayı şu şekilde açıkalayabilirim kısaca; Her gün en az 2 fotoğraf paylaş, bu fotoğraflara hashtag ekle, fotoğraflar ilgi çekici ve insanların beğeneceği fotoğraflar olsun, düzenli paylaşım dm ve yorumlara cevap vermeyi ihmal etme ve kesinlikle hashtaglerin fotoğraf ile alakalı olsun popüler diye başka hashtagler kullanmak pek işe yaramaz. Bunları yaparsanız bir şekilde takipçilere ulaşırsınız elbette bu bir iki aydan bir kaç yıla kadar sürebilir istediğiniz noktaya gelmesi takipçilerin. Doğal yolların ikinci noktasında daha demin dediklerimin hepsini yapıp üstüne de sizin konunuz ile ilgili olan hesapları bulun onların takipçilerini takip etmekten geçiyor bu size büyük bir hızlandırma kazandıracaktır. Ama elbette yeterli değil.

Bu listede elbette bir çok site var. Bu siteler içerisinden hesabınla giriş yapıp takipçi kazanabilirsiniz. Bu yöntem çok hızlı bir şekilde size takipçi kazandıracaktır hem de büyük oranda bir geri dönüş ile. Ama bu yöntemin riski çoktur. Sonuç olarak ücretsiz bir şekilde bu işlemden yararlandığınız için hesabınızda sıkıntılar çıkabilir ama esasen sizi kısa yoldan fenomen yapmanın en kolay ve ucuz yolu budur.


Bu yol esasen en kolay yoldur. Gerekli cüzzi miktarda parayı verip arkanıza yaslanıp takipçilerinizin artmasını seyretmekten geçer. Ve bu yol ile takipçileriniz hiç olmadığı kadar sağlıklı bir şekilde gelir. İşte tam da bu yüzden işlemler tamamen güvenilirdir. Sizden hiç bir kişisel bilgi istenmediği için de hesabınıza asla zarar gelmez esasen hızlı bir şekilde fenomen olmak istiyorsanız ve instagram takipçi arttırma konusunda zaman sıkıntısı yaşıyorsanız en iyi  ve önerdiğim yol budur. Ama bir çok web site bu konuda iyi değildir. Bu yüzden en iyi yol yine sizler için önceden denediğim web sitelerdir. Ve bunların başında instagramda gelir göz atabilir ve 5 dakika içerisinde onlarca takipçiye sahip olabilirsiniz. 
Sonraki
Yeni Yayın Yok.
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Footer'ı Göster